بهای وصل

بعد از 4 سال آمدن به خانه ی خودت خیلی باید شوق آور و لذت بخش باشه اما

اما وقتی میبینی کلید خونه ت رو دادن به یکی دیگه و خونه بغلی رو بهت پیشنهاد میدن همه ی خاطرات برات مرور میشه و فکر می کنی مردی و از یه دنیای دیگه اومدی به دنیای زنده ها که خونه تو رو برای خودشون کردن.

وبلاگ من «بهای وصل» بود با این دامین: bahayevasl اما الان میبینم پرشین بلاگ امانت ندار میگه دامینم رو واگذار کرده... و حالا من با یک ال اضافه در آخر اسم اصلیم برگشتم به دنیای وبلاگ ها و از این بازگشت خوشحالم و اون رو به فال نیک میگیرم.

فضای اینجا خیلی تغییر کرده و من فعلا سردرگمم. نمی دونم پیش فرض قالب وبلاگم چطوره و هیچ دنبال کننده ای ندارم! این دنبال کننده هم برام خیلی جدیده و نمی دونم چطور ازش استفاده کنم.

با دنیایی که تلگرام و توئیتر و پلاس برای مردم ایجاد کرده به خصوص کانال های اختصاصی در تلگرام بعید می دونستم هنوز کسی اینجا باشه، ولی می بینم که هستن! تو این 4 سال واقعا دلم می خواست بیام اینجا اما سه سال پیش وقتی اومدم دیدم هیچ! اثری از وبلاگم نیست!!!

خیلی ناراحت شدم که همه مطالبم پریده. اما دیروز که اومدم به طور اتفاقی دیدم همه مطالبم هست خوشبختانه اما دیگه من نمی تونم داخل اون وبلاگ بنویسم!

پس این اولین پست این وبلاگم محسوب میشه و باید به هر خواننده ای که این رو می خونه عرض کنم: سلام...

احساس می کنم صدام تو تونل می پیچه! تونلی که کسی توش نیست و همه رفتن...

ولی من خوشحالم که اینجام چون به یک جای خلوت نیاز داشتم.

/ 1 نظر / 16 بازدید
mah-majdi

هیچ وبلاگی واگذار نمیشود . می توانید مشکلتان را ایمیل کنید